PEČIATKY

Samonamáčacie pečiatky celosvetovo známej značky Colop® sú rokmi žiadúcou a najpredávanejšou značkou tohto sortimentu na trhu. Ponúkame Vám široký výber pečiatok z radu klasických, smart riešení, ekologicky šetrných k prírode, minimalistických riešení a mnoho ďalších… Možnosť farebného výberu tela, atramentu pečiatky a aj personalizovaný obal pečiatky je tiež samozrejmosťou.

 

Printer rada

Printer rada = základná rada. Ide o najpredávanejšie a cenovo najprístupnejšie pečiatky s možnosťou výberu tvaru od obdĺžníkových, okrúhlych, oválnych až po trojuholníkové tvary.

Heavy Duty

Rada Heavy Duty – jedná sa o robustné a mechanicke odolnejšie typy pečiatok s celokovovým rámom pre náročné každodenné používanie

 

Vreckové pečiatky

Rada vreckových pečiatok – šikovného aj elegantného oku lahodiace tvaru zároveň. Vreckové pečiatky možno spracovať aj ako súčasť pera, prívesku, kľúčenky a pod.

Green Line

Rada Green Line už podľa názvu evokuje ekologickosť. 75% materiálu použitého na výrobu pečiatky je pôvodom z recyklovaného plastu berúc ohľad na využitie obnoviteľnosti zdrojov s čo najnížšími CO2 emisiami v podobe kompenzácie na projektoch v rámci ochrany klímy – podporíte kúpou práve takýchto pečiatok.

Embosované pečiatky

V rade embosovaných pečiatok formou slepo-tlače, predtlačenia papiera pod tlakom a jeho po-tlače bez použitia atramentu je výrazom luxusu a prestíže danej firmy.

Classic rada

Poslednou radou je Classic rada s možnosťou vlastného zotavenia textu a čísiel a tiež s Microban úpravou.
 
V každej menovanej rade je možné rozloženie pečiatky na text, logo, čísla, kombinácia textu a čísla, prípadne aj dvoj-farebné prevedenie odtlačku-podušky pečiatky. V ponuke aj dátumové pečiatky.
 
Okrem toho ponúkame predaj spotrebného materiálu k najpredávanejším pečiatkam z rady Printer – ako sú podušky a náhradné atramenty všetkých farieb.
 
Zároveň Vám vieme zabezpečiť aj štočky vr. grafického návrhu – rozloženia textu a loga podľa požiadaviek klienta – na objednávku.
 
Dodanie do 48 hod od zadania podkladov na prevádzke, prípadne možnosť objednávania on-line alebo telefonicky.

 

 

Printer rada

Rada Heavy Duty

Vreckové pečiatky

Rada Green Line

Embosované pečiatky

Classic rada